Yaya Geçidinde Durmayıp Ceza Yiyen Taksicinin Konudan Alakasız İktidara Oy Verdiğini Söylemesi Dikkat Çekti

İstanbul’da bir taksicinin yaya geçidinde durmaması ceza yemesine neden oldu. Polis ekiplerinin yanından kemer takmadan taksici yeniden ceza yedi. Agresif tavırlar sergileyen taksicinin sözleri ve konudan alakasız Recep Tayyip Erdoğan’a olan destek beyanını açıklaması dikkat çekti.

İstanbul’da seyir halindeki bir taksici, bir yayanın yaya geçidinden karşıya geçmesine izin vermeyince ceza yedi.

Trafik polisi ekipleri tarafından durdurulan taksiciye ‘yaya geçidinde durma’ kuralığına uymadığı için para cezası kesildi.

Ceza yediği için polisle tartışma yaşayan taksicinin ”Trafikte yaya yol mu vereceğiz?” sözleri ise oldukça dikkat çekti.

Polis memuru ise taksiciye kanunların aynen bu şekilde olduğunun altını çizdi.

Para cezası yediği için agresif tavırlar sergileyen taksici ekiplerin yanından kemer takmadan ve hızlı bir şekilde ayrıldı.

Görev başındaki polisler ise kemerini takmadan aracını sürmeye başlayan taksiciyi bir kez daha uyararak durmasını istedi. Kendisine yapılan ikazı duymazdan gelen taksici gaza basarak oradan ayrıldı.

Tekrar ekiplerin yanına getirilen taksi şoförü bu sefer de emniyet kemeri takmadığı için bir ceza daha yedi.

Elbette, ceza üstüne ceza yiyen taksici bir kez daha polis ekibiyle sözlü tartışmaya girdi.

Asıl olan ise tüm bu yaşananların ardından meydana geldi. Hiç bir alakası yokken konuyu bir anda siyasete getiren taksici iktidara oy verdiğini söyledi.

”Reis, 20 yıldır sana oy verdim, yine vereceğim.” diyen taksicinin sözleri kısa sürede sosyal medyanın da gündemine oturdu.

??

Sizin konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir?

Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir